Home

Irandoc sabt

Irando

 1. We would like to show you a description here but the site won't allow us
 2. ظا ٻچٶاٷچ دڂٹق https://sabt.irandoc.ac.ir٥ٷڃٮ زضاٸ زٹخ ٬اظٹپٸطپ تبث تٽج اُٟٮ ځٲاط٪ ڀٹجكٶاز ڀٸض طب تضٹن ٵڂا طڃغ ضز ٸ دڂٹق طظٶ زضٹٲ تڂاؾ زضاٸ ٻٶاٲاؾ ٻب زٸضٸ تٳؿق ظا دڂا ٺدق ٹًٖ ٱتؿڃؾ ضز ٭ب
 3. Also, IRANDOC is the secretariat and a member of National Research Council of I.R. of Iran, and represent Iran in APIN (a UNESCO - supported regional network for the exchange of information and experience in science and technology in Asia and the Pacific) IRANDOC is also a national member of these international bodies: IFLA and ASLIB. | Sabt.
آغاز ثبت برخط پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانش‌آموختگان

تمامی دانشجویان مقطع ارشد و دکتری موظف هستند بعد از دفاع خود از پایان‌نامه/ رساله مربوطه، به سامانه ثبت پیشنهاده، پایان‌نامه/ رساله ایرانداک به ادرس اینترنتی sabt.irandoc.ac.ir مراجعه نمایند و. irandoc.ac.ir. نشانی اینترنتی سایت ایرانداک ، irandoc.ac.ir می باشد. دانشجویان برای انجام امور مربوط به پایان نامه و رساله خود می توانند به سایت ایران داک به نشانی irandoc.ac.ir مراجعه نمایند و پس از ثبت نام در سامانه، از خدمات و امکانات. آدرس سامانه همانندجو. در راستای اجرای قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی و آیین نامه صیانت از حقوق پدیدآورندگان به شماره 195929/و ، کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد از این تاریخ.

۱-مراجعه به آدرس sabt.irandoc.ac.ir ۲-ورود به بخش ثبت پیشنهاده و اطلاعات پایان نامه با نام کاربری و رمز عبور دریافتی. ۳-ورود به بخش ثبت پایان نامه. ۴-ثبت اطلاعات کامل پایان نامه و بارگزاری متن کامل آ سامانه ثبت پایان نامه(ایرانداک) 1. سامانه سیکا. 2. ایرانداک دو سامانه برای ثبت پایان‌نامه و استعلام تکراری نبودن موضوع پایان‎نامه دارد که راهنمای آنها در زیر آمده است:. مرحله 1 پس از دفا دکتر حسن خوش‌قلب، مشاور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ارائه جدیدترین نسخه سامانه «همانندجو» گفت: این سامانه از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در.

Video: Irandoc.ac.ir - Sabt: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ..

راهنمای ثبت پایان نامه در ایرانداک. ورود به سایت از طریق: 1- سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه https://arakmu.ac.ir/lib/fa. 2- آدرس مستقیم سایت : https://thesis.irandoc.ac.ir ***** تبصره مهم: داشتن ایمیل فعال و فایل نهایی word و PDF پایان نامه ضروری است به آدرس sabt.irandoc.ac.ir مراجعه نمایید تا بتوانید پروژه علمی خود را ثبت کنید. اما پیش از ان باید ابتدا در سیستم ثبت نام نموده باشید. در آدذسی که اشاره شد بر روی منوی نام نویسی کلیک کنید. کاربر گرامی

سامانه ملی ثبت پروپوزال و پایان نامه/همانندجو(ایرانداک

مقاله تحقیقی،تحقیق آماده،ترجمه آماده،جزوه و پاورپوینت جزوه های مدیریت،اصول،تجزیه وتحلیل آماری، آزمون های روانسنجی دانلود رایگان مقاله های انگلیسی ساینس دایرک سامانه همانندجو. آدرس دسترسی به سامانه همانندجو: https://tik.irandoc.ac.ir. دریافت فایل راهنمای استفاده از سامانه همانندجو. دریافت شناسه و رایانامه های ثبت شده در سامانه همانندجویی

irandoc.ac.ir سایت ایرانداک ورود به سایت ایراندا

شماره سوال110137 ۱- دانشجو باید به آدرس sabt.irandoc.ac.ir مراجعه کزده و سپس اقدام به نام نویسی نماید. ۲- پس از دریافت ایمیل تایید ثبت نام، باید از طریق لینک ارسال شده به ایمیل، وارد سامانه شود. ۳- با نام کاربری و رمز عبور دریافتی، به. بر پایه این آیین‌نامه، موسسه‌ها موظفند پیشنهاده (پروپوزال) مصوب و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشجویان خود را در سامانه ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده به نشانی sabt.irandoc.ac.ir. در راستای اجرای قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی و آیین نامه صیانت از حقوق پدیدآورندگان به شماره 195929/و ، کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد از این تاریخ می بایست قبل از درخواست مجوز دفاع، اقدام به ثبت و. بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: قبل از مراجعه به اداره دانش آموختگان جهت ارزشیابی مدارک تحصیلی دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری ابتدا لازم است به سامانه ملی ایرانداک به نشانی https://sabt.irandoc.ac.ir.

آدرس سامانه همانندجو - hamanandjoo

 1. ثبت پارسا و پیشنهاده در سامانه «ثبت»‌ در نشانی sabt.irandoc.ac.ir و رایگان انجام می‌شود. در این سامانه، دانشجویان پس از تصویب پیشنهاده، داده‌ها و تمام‌متن آن‌ها را درون‌دهی و شناسه رهگیری دریافت.
 2. بر پایه این آیین‌نامه، مؤسسه‌ها موظفند پیشنهاده (پروپوزال) مصوب و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشجویان خود را در سامانه ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده به نشانی sabt.irandoc.ac.ir.
 3. این سامانه در نشانی sabt.irandoc.ac.ir در دسترس است.. نظام آموزش‌عالی کشور به‌ منظور تحقق شاخص‌های چشم‌اندازی نقشه جامع علمی کشور مرتبط با آمایش آموزش‌عالی و راهبردهای کلان «نقشه جامع علمی کشور» و سیاست‌های اجرایی مصوب آن و.
 4. آموزش تصویری ثبت پروپوزال و پایان نامه در سامانه ایرانداک. 59. کافی نت باران 3.1 هزار دنبال‌ کننده. 59 بازدید. دانلود ویدیو. با کیفیت 144p. با کیفیت 240p. با کیفیت 360p. با کیفیت 480p
 5. مراحل ثبت نام و ثبت پروپوزال و پایان نامه در سامانه ایرانداک. ۱- دانشجو باید به آدرس sabt.irandoc.ac.ir مراجعه کزده و سپس اقدام به نام نویسی نماید. ۲- پس از دریافت ایمیل تایید ثبت نام، باید از طریق لینک.

سامانه ایرانداک - موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیا

بر پایه این آیین‌نامه، مؤسسه‌ها موظف‌اند پیشنهاد (پروپوزال) مصوب و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشجویان خود را در سامانه ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاد به نشانی sabt.irandoc.ac.ir. همچنین ثبت پایان‌نامه و رساله و پیشنهاده در سامانه «ثبت» در نشانی sabt.irandoc.ac.ir انجام می‌شود. در این سامانه، دانشجویان پس از تصویب پیشنهاده، داده‌ها و تمام‌متن آن‌ها را درون‌دهی و شناسه ره. kako ثبت سفارش آگوست 22, 2019. آگوست 26, 2019. انجام مشکل سفارش جو ٬ برای حل مشکل کپی در همانندجو چکار کنیم ٬ ثبت سفارش ٬ سفارش حل مشکل تشابه همانندجو ٬ کاهش درصد سفارش هماننجو ٬ مشاوره جهت کاهش درصد.

نحوه ثبت پایان نامه در ایران داک | آدرس https://irandoc.ac.ir و ثبت نام در ایران داک | ثبت نام در ایرانداک. ایران داک پیشینه | ایرانداک چیست؟مأموریت «پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» (ایرانداک) بر. دانشجو می‌بایست پس از دفاع از پروپوزال و دفاع از رساله، آن را در سامانه ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده به نشانی: sabt.irandoc.ac.ir ثبت و فایل تمام متن آنها بارگذاری نماید

دانش آموختگان خارج از کشور جهت ارزشیابی مدارک خود ملزم به ثبت رساله و پایان نامه در سامانه ملی ایرانداک شدند. اداره کل امور دانش آموختگان اعلام کرد : دانش آموختگان خارج از کشور قبل از مراجعه به اداره دانش آموختگان جهت. 5️⃣ گام پنجم : ایمیل مذکور از آدرس pishineh@irandoc.ac.ir ارسال می گردد ، ممکن است در پوشه spam باشد . ایمیل را باز کنید و برای تکمیل ثبت نام رو لینک ارسال شده کلیک کنید تا به صفحه کاربری خود در سایت اصلی.

سامانه ثبت پایان نامه(ایرانداک

 1. برای انجام این قانون، ایرانداک «سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله، و پیشنهاده» را در نشانی sabt.irandoc.ac.ir راه‌اندازی کرده است که در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ روی هم ۴۵۸ مؤسسه با آن همکاری داشته و.
 2. به گزارش مفدا، در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، در مجموع ۴۵۸ مؤسسه، نزدیک به ۷۰ هزار پارسا (پایان نامه و رساله) و ۳۶۸ مؤسسه بیش از ۴۷ هزار پیشنهاده (پروپوزال) را در سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده ( sabt.irandoc.ac.ir.
 3. همچنین ثبت پارسا و پیشنهاده در سامانه «ثبت»‌ در نشانی sabt.irandoc.ac.ir انجام می‌شود. در این سامانه، دانشجویان پس از تصویب پیشنهاده، داده‌ها و تمام‌متن آن‌ها را درون‌دهی و شناسه رهگیری دریافت می.
 4. برای انجام این قانون، ایرانداک «سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله، و پیشنهاده» را در نشانی sabt.irandoc.ac.ir راه‌اندازی کرده است که در سال تحصیلی 1399-1400 در مجموع ۴۵۸ مؤسسه با آن همکاری داشته و نزدیک.
 5. فرایند اقدام: 1.مراجعه به سایت https://sabt.irandoc.ac.ir و نام‌نویسی 2.مراجعه به رایانامه و فعال کردن نام کاربری و رمز 3.مراجعه مجدد به سایت https://sabt.irandoc.ac.ir و تکمیل ثبت و بارگذاری فایل‌های Word و PDF پروپوزال.

ابتدا باید در سایت ایرانداک وارد شده ( https://sabt.irandoc.ac.ir/) و در آن عضو شوید. بعد از ایجاد پروفایل شخصی، به قسمت پیشینه پژوهش وارد شوید. در قسمت ثبت درخواست پیشینه در سایت ایرانداک کلیک نمایید پس آدرس زیر را کپی کنید و در مرور گر خود پیست نمایید و دکمه اینتر را بفشارید: sabt.irandoc.ac.ir. نکته دوم: کد ملی و شماره دانشجویی خود را آماده کنید. هر کد ملی تنها یکبار می تواند ثبت نام نماید بسمه تعالی. قابل توجه دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد که پروپوزال آنها در شورای تحصیلات تکمیلی به تصویب رسیده است

در سه سال نخست و از ۲۸ آبان ۱۳۹۷ تا ۲۸ آبان ۱۴۰۰، دو هزار و ۱۹ پارسا با تأیید سازمان امور دانشجویان در سامانه ملی ثبت پیشنهاده‌ها، پایان‌نامه‌ها، و رساله‌ها (در نشانی sabt.irandoc.ac.ir) ثبت شد که ۱. برای انجام این قانون، ایرانداک «سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله، و پیشنهاده» را در نشانی sabt.irandoc.ac.ir راه‌اندازی کرده است که در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در مجموع ۴۵۸ مؤسسه با آن همکاری داشته و نزدیک به ۷۰ هزار پارسا و بیش. پژوهشگاه ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی اس ثبت پایان‌نامه، و رساله، و پیشنهاده در سامانه «ثبت»‌ در نشانی sabt.irandoc.ac.ir انجام می‌شود. در این سامانه، دانشجویان پس از تصویب پیشنهاده، داده‌ها و تمام‌متن آن‌ها را درون‌دهی و شناسه ره.

فهرست دانشگاه‌های برگزیده در ثبت پایان نامه‌ منتشر شد

همانندجو - همانندجو - hamanandjoo

 1. به نام خدا با سلام و احترام. به استحضار مي‌رساند در شوراي تحصيلات تكميلي دانشگاه مورخ 8/11/1399 براساس تمهيدات و برنامه‌ريزي‌هاي به عمل آمده در دانشگاه در رابطه با اجرايي كردن تمام مراحل تبصره ۹ قانون پيشگيري و مقابله با.
 2. برای انجام این قانون، ایرانداک «سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده» را در نشانی sabt.irandoc.ac.ir راه‌اندازی کرده است که در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹ در مجموع ۳۹۹ مؤسسه با آن همکاری داشته و بیش.
 3. یکی از کارهایی که دانشجویان ارشد برای ثبت پایان نامه های خود باید انجام بدهند، ثبت پایان نامه های خود در سامانه ایران داک است. این کار برای اجتناب از تکرار مطالعات و تحقیقات انجام یافته و البته تکمیل پایگاه اطلاعاتی.
 4. پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات. 1400، جلد 37، شماره2. شاپای چاپی: 2251-8223 شاپای الکترونيکی: 2251-8231 مدير مسئول: دكتر سیروس علیدوست
 5. سامانه آموزش‌های کوتاه‌مدت، دوره‎های آموزشی ایرانداک را مدیریت و فرایندهای آگاهی‌رسانی، ثبت‌نام، برگزاری، و پیگیری دوره‌ها را آسان می‌کند
 6. (PhD) T .a.B ,SABT irandoc.ac.ir info@irandoc.ac.ir . Title: Untitled Author: User Created Date: 9/14/2021 9:34:24 A

irandoc.ac.ir info@irandoc.ac.ir irandoc.ac.ir/page/\fllá U; info@irandoc.ac.ir L , SABT.IRANDOC.AC.IR , :OLJ 45 l.' JL.iSe..-aDlÞ 9 9 IIS p cSb5JA پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) مرکز ثبت وسازمان‌دهی اسناد علمی و پژوهشی دانشجویان و محققین است.و برای بررسی کارهای پژوهشی اعم از پایان نامه مقطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد و.

همه چیز درباره پایان نامه با دکتر اویسی - به یاد دوست

(PhD) c L , ( 1395- 1365 ,SABT.IRANDOC.AC.IR , 9 . Title: Untitled Author: User Created Date: 9/14/2021 9:36:32 A http://auto.uk.ac.ir:7002/oa/,170700117413,PDF.ScanOperations,170700430177. (sabt.irandoc.ac.ir) , Il a irandoc.ac.ir info@irandoc.ac.ir . Created Date: 10/23/2017 3.

irandoc.ac.ir. یا اینکه وارد این لینک شوید. https://tik.irandoc.ac.ir . خوب طبق شکل ثبت نام در ایران داک برای ثبت همانندی . طبق تصویر شخص حقیقی رو انتخاب کرده و ثبت نام را ادامه می دهی sabt.Irandoc.ac.ir شزومآ هرادا هب هورگ ریدم طسوت کادناریا رد هیداهنشیپ تبث یهاوگ هارمه هب هیداهنشیپ مرف هئارا یلیمکت تلایصحت سانشراک طسوت ناتسلگ متسیسرد امنهار داتسا مان و عوضوم تب ارشد و دکترا باید پایان نامه خود را در سامانه ثبت ایرانداک(sabt.irandoc.ac.ir) وارد نموده و پس از دریافت کد پیگیری، این کد را به همراه اطلاعات کتابشناختی پایان نامه خود در سامانه مرکز اسناد علمی و.

برای انجام این قانون، ایرانداک «سامانة ملی ثبت پایان‌نامه، رساله، و پیشنهاده» را در نشانی sabt.irandoc.ac.ir راه‌اندازی کرده است که در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹ روی هم ۳۹۹ مؤسسه با آن همکاری داشته‌ و بیش. https://sabt.irandoc.ac.ir/ اداره تحصیلات تکمیلی تقویم آموزشی دانشجویان تحصیلات تکمیل IRANDOC main works are research, training and information service. Research on information science, as part of IRANDOC mission is carried out by Research units. These Units work on Library & information, Information Analysis, Information systems Management, Terminology &Thesauri and Information Technology. These units are in direct cooperation with experts and members of scientific mission c; > ,SABT.IRANDOC.AC.IR , Jug J sabt@email.irandoc.ac.ir 3 GL.L_ Website:www.msrt.ir Email:info@msrt.i

راهنمای ثبت پایان نامه در سامانه ایرانداک - کتابخانه

وجشناد ناربراک شزومآ مود هخسن هداهنشیپ و ،هلاسر ،همان نایاپ تبث یلم هناماس sabt.irandoc.ac.i شیوه ثبت پایان نامه های کارشناسی ارشد در سایت پژوهشگاه مدارک علمی ایران (ایران داک) در راستاي دستورالعمل شماره12238/4389 مورخ 86/8/20 وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري در مورد لزوم امكان دسترسي به.

September 29, 2021 Page 2 https//:sabt.irandoc.ac.ir/ Author: Kut Created Date: 9/29/2021 11:25:38 A - دانشجویان مقطع دکتری تخصصی بایستی قبل از ایجاد درخواست فوق، از پروپوزال رساله دکتری خود در مهلت قانونی دوره تحصیلی با موفقیت دفاع و اصلاحات لازم را انجام داده باشند و پس از نهایی شدن. - دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته قبل از ایجاد درخواست فوق، باید پروپوزال خود را با استاد راهنمای خودشان نهایی کرده و پس از موافقت استاد راهنما از از سامانه ایرانداک به آدرس https://sabt.irandoc.

sabt.irandoc.ac.ir; tik.irandoc.ac.ir; پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران; ثبت پایان نامه; جامعه المصطفی العالمیه; دانشگاه قم; دانشگاه های انتخاب شده برای ثبت پایان نامه; سامانه ملی ثب https://sabt.irandoc.ac.ir یسیًَ ماً ٌِیشگ باختًا : مٍد ِلحزه باختًا 44 زا 6 هحفص 99/10 :هیهت خبرات روپ نیزرب زانرف رتکد : میظنت و هیه لازوپورپ دیاب درک تفایرد یریگهر دک Sabt.irandoc.ir سردآ هب کادناریا هناماس زا و درک ییاهن دوخ یامنهار داتسا اب تسویپ ریز لحارم همان نایاپ دحاو باختنا زا سپ و دهدب هورگ ریدم لیوحت ،یشزومآ هورگ رد. دینک پیات راب سردآ رد ار sabt.irandoc.ac.ir سردآ دیورب کردم تبث هحفص هب میقتسم هک نیا یارب دیناوت یم نینچمه ریغ رد دیوش هناماس دراو دیراد روبع هملک و یربراک مان و هدرک مان تبث کردم تبث هناماس رد لابق هک. )https://tik.irandoc.ac.ir/ )ناتسلگ رد تساوخرد تبث هلحرم رد( هلاسرهمان ناياپ هداهنشیپ هیلوا تاحلاصا و میظنت زا دب اسراپ هداهنشیپ زا ،وجدننامه هناماس هب هجارم اب امنهار داتسا روضح رد تسا مزلا وجشناد

نحوه ثبت پایان نامه در ایران داک آدرس https://irandoc

وجشناد ناربراک شزومآ مود هخسن هداهنشیپ و ،هلاسر ،هماننایاپ تبث یلم هناماس sabt.irandoc.ac.i امنهار داتسا طسوت هدشاضما )https://sabt.irandoc.ac.ir(كادنا یا رد لا وپو پ تبث هیدییأت 2 رواشم و امنهار دیتاسا ،ش ومآ سانشراک ،وجشناد طسوت هدش دیئات و هدشلیمکت عافد یگدامآ مف www.sabt.irandoc.ac.ir عاه شهن اث(وجشنا طسوت ا واشطا اناماس ا ( طوصت عوضوم اث - * وجذذشنا ذذساوخ الاتوذذنوشن ا ذذ او لاذذت ون تا شذذخا ذذبا ا الذذ( وشم(وجذذشنا طذذسوت لاتوذذنوشن عوذذضوم عاشذذب ذذ لاخا ذذت.

مقاله و تحقیق دانشجویی - Irando

Title: شیوه تحویل الکترونیکی پایان نامه و تسویه با کتابخانه مرکزی Author: Ali Created Date: 11/22/2020 5:05:24 P ﺖﺒﺛ ،sabt.irandoc.ac.ir ﯽﻧﺎﺸﻧ ﻪﺑ هدﺎﻬﻨﺸﯿﭘ و ،ﻪﻟﺎﺳر ،ﻪﻣﺎﻧنﺎﯾﺎﭘ ﺖﺒﺛ ﯽﻠﻣ ﻪﻧﺎﻣﺎﺳ رد نآ «فایدﯽﭘ» و «درو» ﻞﯾﺎ https://sabt.irandoc.ac.ir اسراپ صخب:یطَيژپ تیلاعف هتضاذو ترًصرد * نيذب ٍیًست تساًخرد مرف لیمکت یطَيژپ ٌرمو 1 لاسرا ي لیر یاَ مرف لیمکت * اضما تُج امىَار داتسا یارب یکیويرتکلا ٍب ٍماو نایاپ ٍخسو لیًحت مرف. کاد ناریا تیاس رد همان نایاپ ناونع یداهنشیپ مرف تبث و مان تبث هوحن: تیاس سردآ http://www.irandoc.ac.i

سامانه همانندجو - مدیریت پژوهشی و فناور

شفقنا- امکان ثبت پایان‌نامه ها‌ و رساله‌های جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها در «سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده» و عضویت اساتید راهنما در «سامانه همانندجو» پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران. این دستورالعمل به منظورآشنايي و آگاهي دانشجويان با نحوه نگارش و چگونگي تدوين و تنظيم مطالب يك تحقيق علمي (پایان‌نامه) تهیه شده و ضروري است دانشجويان نکات مطرح شده در آن را هنگام تنظيم پايان‌نامه رعايت نمايند https://thesis.irandoc.ac.ir : تÌا »Í­ت ¼ |آ -2.تسا یرورض همان نایاپ PDF و word ییاهن لیاف و لاعف لیمیا نتشاد :مهم کی هرصبت *****:Ë ÌÃÀ ºاÀ ¶Âا Źv ¼.ﺪÍÁ° ¯Í¹° Ë ÌÃÀ ºاÀ ÅÁÌ ´ Ê ب ،ÅÀا¼ا | Å͸Âا ºاÀ تﺒﺛ Êا فهرست دانشگاه‌های برگزیده در ثبت پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ را مشخص شد pishine.irandoc.ac.ir تهیه پروپوزال و انجام اصلاحات تا تصویب نهایی گرفتن تاییدیه همانندجویی پروپوزال در سایت همانندجو ایرانداک Tik.irandoc.ac.ir ثبت پروپوزال در سامانه ثبت ایرانداک Sabt.irandoc.ac.i

دانشگاه‌های برگزیده در ثبت و همانند جویی پایان نامه ها وآمار پایان‌نامه‌ها و رساله‌های ثبت شده با قلمرو جغرافیاییراهنمای ثبت پایان نامه در سامانه ایرانداک - کتابخانه
 • هل يوجد عطل في الماسنجر اليوم.
 • علمتني سورة لقمان.
 • ياكوف كيتاروفيتش.
 • حذاء البالية للبيع.
 • بي ام دبليو 316 للبيع في الإمارات.
 • زراعة البصل في الخريف.
 • كلمات كراش 517.
 • شكمان ديفل الكتروني.
 • Shoes.
 • مقاطع مرعبة بلا بلا.
 • تجربة الإنترنت الفضائي.
 • أماكن لعب بينج بونج في التجمع الخامس.
 • اقتباسات من أفلام ديزني.
 • التماثيل الخشبية في مصر القديمة.
 • عطر نيش رجالي.
 • النشيد الوطني المصري القديم كلمات.
 • معنى الذمة المالية.
 • كيفية صنع جهاز مغنطة الماء.
 • احتباس السوائل بعد الولادة.
 • إعراب إذا وإذ وحينئذ.
 • دول أمريكا الجنوبية بدون تأشيرة.
 • تحميل تحديث اندرويد 11 لريلمي.
 • عصير تانج للاطفال.
 • كورسات صيدلة اكلينيكية.
 • قص وتعديل الكنب.
 • Degree of extension field.
 • وظائف التحلية حارس أمن.
 • اسم الملكين في القبر.
 • صالة القلعة للملابس الجاهزة الصفحة الرئيسية فيسبوك.
 • اسعار الكبة ميانتا 800 وات.
 • تصنيف فئات.
 • امتحان إيقاظ علمي سنة خامسة الثلاثي الأول.
 • تفسير حلم وضع المكياج ومسحه.
 • عروض سيتي دبليو 2019.
 • سلبيات الاعتماد المستندي.
 • هل خيانة الزوج لزوجته ظلم.
 • زول كافيه العربي.
 • اسم ملاهي.
 • هل استشهد الرسول أم توفي.
 • ساقط بالانجليزي.
 • معنى اختصار cuz.